img

RentDrive - прокат авто в Києві

Рейтинг: 5 из 5.0 (3 отзывов)

Обзор RentDrive - прокат авто в Києві

Компанія “RentDrive” https://rentdrive.ua/ працює у сфері оренди автомобілів уже понад десять років. Наш багаторічний досвід роботи дозволяє розвивати та постійно вдосконалювати нашу компанію, впроваджуючи найпередовіші досягнення на ринку автопрокату. Компания образована в 2010 году, численность 15 чел.

Контакты

Адрес: м.Київ вул. Богатирська, 1Г

Телефон: (067) 2333955,

Email: [email protected]

Отзывы о RentDrive - прокат авто в Києві

Оставить отзыв
G

Ми з сім'єю в травні їздили до Києва, як туристи, вирішили проїхатися всіма відомими місцями. Одразу вирішили, що братимемо авто напрокат, оскільки пішки не перебуваєш і навряд чи встигнеш щось. Машинку наймали через фірму RentDrive, нам її знайомі рекомендували. Зателефонували менеджеру, обумовили терміни оренди, нам видали ключі - все. Коли знову будемо в Києві, то знову орендуємо машину в них.

S

Я вже багато разів звертався у компанію RentDrive. Частіше всього беру у них авто для роботи, тому обираю економ клас. Попри це авто завжди у хорошому стані, чисті та справні. Крім того, я підпсався на розсилку новин від їхньої компанії і тепер мені завжди на пошту приходять повідомлення про знижки та акції. Так дуже зручно.

С

Хороший прокат! Рекомендую всім

Лучшие компании